Wycieczka do leśniczówki

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

16 czerwca 2026

W dn.9.06. część uczniów naszej szkoły wybrała się na żywą lekcję przyrody do leśniczówki na Bojanach. Wszystkich powitał i zajęcia poprowadził p.Olgierd Jabłoński, miejscowy leśniczy. Dzieci poznawały las różnymi zmysłami, wsłuchiwały się w odgłosy ptaków i drzew, dotykały i wąchały. Poznały nawet legendę o osice. Po zajęciach cała grupa udała się na słodkie ochłodzenie do lodziarni

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2026-06-16
Data publikacji:2026-06-16
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:2