Wycieczka do leśniczówki
16 czerwca 2026
W dn.9.06. część uczniów naszej szkoły wybrała się na żywą lekcję przyrody do leśniczówki na Bojanach. Wszystkich powitał i zajęcia poprowadził p.Olgierd Jabłoński, miejscowy leśniczy. Dzieci poznawały las różnymi zmysłami, wsłuchiwały się w odgłosy ptaków i drzew, dotykały i wąchały. Poznały nawet legendę o osice. Po zajęciach cała grupa udała się na słodkie ochłodzenie do lodziarni
Rozwiń Metryka
| Podmiot udostępniający informację: | |
|---|---|
| Data utworzenia: | 2026-06-16 |
| Data publikacji: | 2026-06-16 |
| Osoba sporządzająca dokument: | |
| Osoba wprowadzająca dokument: | |
| Liczba odwiedzin: | 4 |












